Materiały budowlano-remontowe w konkurencyjnych cenach, wysoka jakość oraz szeroki wybór. Firma E-verto gwarancją zadowolenia.

Jako firma zajmująca się sprzedażą hurtową, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Wśród nich, znajdują się różnego rodzaju folie, odpowiednie do budowy fundamentów, podłogi a nawet dachów. Cechuje nas wysokiej jakości materiał w przystępnej cenie, oraz niemal natychmiastowa wysyłka, co ułatwia rozpoczęcie prac od razu. 

Szeroki wybór produktów dla każdego. 

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, w sprzedaży posiadamy wszelakiego rodzaju folie. Oferujemy folie stretch, czyli wydajną, mocną i wytrzymałą folię opakowaniową w dwóch kolorach- biała oraz czarna. Przeznaczona jest do zabezpieczenia towaru lub sprzętu w trakcie transportu, również tego o niestandardowych wymiarach. Folia stretch nie tylko chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale i warunkami atmosferycznymi. Umożliwia stabilizację, co korzystnie wpływa na transport. Jest jednym z najchętniej stosowanych materiałów opakowaniowych. 

W sprzedaży znajdują się również folie budowlane. Jedną z nich jest folia kubełkowa, stosowana podczas budowy fundamentów. Jej głównym zadaniem jest chronienie fundamentów przed zawilgoceniem. Z powodzeniem wykorzystywana jest podczas budowy domów, sklepów, a nawet tarasów. Dostępne są także folie budowlane ochronne. Wyprodukowane w różnym rozmiarze. Wytrzymałe i grube folie, mają za zadanie chronić podłogę przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem, podczas wykonywanych prac remontowo-budowlanych. Są wodoodporne oraz chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Folia paroizolacyjna, którą najczęściej wykorzystuje się do zabezpieczenia ścian i dachów. Jej głównym zadaniem jest ograniczenie wilgoci w pomieszczeniach, oraz ochrona przed pojawieniem się pleśni i grzybów. Zapewnia odpowiednią izolację oraz wentylację. Ułatwia odprowadzenie pary oraz skroplonej wody, powstałej miedzy innymi podczas gotowania a nawet niewłaściwego ogrzewania pomieszczeń. Stanowi jedno z podstawowych elementów remontowych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i usługowych.

Ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nas usług, nasi klienci mogą skorzystać z konsultacji, którą przeprowadza doświadczony pracownik. Ponadto, zamówienia złożone do godziny 13, są realizowane w ten sam dzień, co pozwala skrócić czas pracy. Dzięki współpracy z producentami, oferujemy konkurencyjne ceny produktów, umożliwiając zmniejszenie kosztów prac remontowo-budowlanych, a przy tym dbamy o to, aby produkty wyróżniały się na tle innych najwyższą jakością co sprawia, że zaufało nam już tak wiele osób.